Rodzinne wczasy nad jeziorem

Home 9 blog 9 Olandia 9 Rodzinne wczasy nad jeziorem
Opublikowano: 4 maja 2022

Kraina 100 Jezior to doskonałe miejsce na rodzinne wczasy nad jeziorem. Mnogość atrakcji, a także miejsc na wypoczynek zachęcają do spędzenia rodzinnych wakacji w tych okolicach. Na terenie Krainy 100 Jezior znajduje się wiele ścieżek rowerowych i pieszych, a także edukacyjnych, dlatego to doskonały wybór na wypoczynek z dziećmi. Stawiacie na aktywny wypoczynek? Wielkopolska to województwo z wieloma zabytkami i miejscami wartymi odwiedzenia.

Rodzinny wypoczynek nad jeziorem

Rodzinny hotel położony nad brzegiem jeziora? Kraina wypoczynku Olandia to doskonałe miejsce na rodzinne wakacje nad jeziorem. Obok Olandii znajduje się jezioro Kuchenne z możliwością plażowania oraz pływania. Na brzegu jeziora dostępna jest także wypożyczalnia sprzętu wodnego. Olandia położona jest na terenie Sierakowskiego Parku Narodowego z licznymi tarasami pieszymi i rowerowymi, a także ścieżkami edukacyjnymi. Rodzinne wakacje nad jeziorem Kuchennym to spokój, cisza i bliskość natury.

Rodzinne wakacje nad jeziorem – atrakcje

Rodzinne wczasy nad jeziorem to nie tylko wypoczynek, ale także możliwość zwiedzania licznych atrakcji w okolicy. W pobliżu jeziora Kuchennego znajdują się miejscowości: Międzychód, Sieraków, Kwilcz i Rozbitek z wartymi zobaczenia atrakcjami. Spędzając rodzinne wakacje nad jeziorem warto zobaczyć pobliskie pałace, zamki, malownicze ryneczki, a także nietypowe zabytki, takie jak Międzyrzecki Rejon Umocniony.

Zobacz także: Wypoczynek last minute nad jeziorem w Olandii

Zobacz także inne posty:

Chalin – co zobaczyć?

Chalin – co zobaczyć?

Chalin to mała wieś sołecka w Polsce położona w województwie wielkopolskim. Po raz pierwszy wspomniano o miejscowości...

Magiczny ślub nad jeziorem

Magiczny ślub nad jeziorem

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu, dlatego każda para młoda chce żeby był wyjątkowy i...