Sala konferencyjna w Wielkopolsce

Home 9 olandia 9 Sala konferencyjna w Wielkopolsce

Poszukując sali konferencyjnej w Poznaniu warto rozejrzeć po okolicznych miejscowościach. Położenie w Krainie 100 Jezior zapewnia nie tylko piękne krajobrazy, ale także spokój i bliskość natury. W Prusimiu położona jest kraina wypoczynku i konferencji Olandia dysponująca 4 salami konferencyjnymi.

Sala konferencyjna nad jeziorem

Sale konferencyjne w Olandii są w stanie pomieścić nawet do 400 osób. Wyposażone w klimatyzację, ekrany, rzutniki, flipcharty i flamastry doskonale nadają się do spotkań, integracji, a także konferencji i prezentacji. Możliwość modyfikacji sal sprawia, że są one w stanie pomieścić zarówno mniejszą, jak i większa liczbę uczestników.

Sale konferencyjne w Olandii

W Olandii znajdują się 4 klimatyczne sale, w których odbywają się różnego rodzaju spotkania, konferencje, szkolenia oraz integracje.

Sala Tulipanowa

Sala konferencyjna nad jeziorem o powierzchni 110m2. Wyposażona w wyjście na taras i widok na park i jezioro. Sala tulipanowa to doskonały wybór na eleganckie, biznesowe spotkania.

Sala Fryzyjska

Największa sala konferencyjna w Olandii o powierzchni 330 m2. Sala fryzyjska graniczy z linią brzegową Jeziora Kuchennego. Istnieje możliwość podzielenia sali na 4 mniejsze. Sala jest także przystosowana do prezentacji samochodów.

Biblioteka

Przytulna salka z kominkiem w stylu myśliwskim. Przystosowana do spotkań w kameralnym gronie.

Winiarnia

Winiarnia to sala doskonała na spotkania biznesowe i kameralne szkolenia.

Sala Nova

Nowoczesna sala z możliwością elektrycznego zaciemnienia i LED logo projektorem.

Sale konferencyjne w Olandii

Konferencja w klimatycznym miejscu to niezapomniane wydarzenie zarówno dla prowadzących, jak i uczestników. W Olandii dostępne są nastrojowe sale, w których można zorganizować zarówno większe, jak i mniejsze spotkania. Położenie nad samym jeziorem i bliskość natury potęgują efekt zadowolenia i sprzyjają zdobywaniu nowej wiedzy.