Imprezy integracyjne nad jeziorem

Home 9 olandia 9 Imprezy integracyjne nad jeziorem

Impreza integracyjna to doskonały pomysł na budowanie pozytywnych relacji w zespole. Wspólny wyjazd pozwala na lepsze poznanie się. Kraina wypoczynku Olandia to miejsce otwarte także na większe grupy, konferencje i imprezy integracyjne nad wodą.

Imprezy firmowe nad jeziorem

Na terenie Olandii dostępne są 4 sale konferencyjne, które można podzielić na 8 mniejszych sal. Doskonale sprawdzą się do różnego rodzaju spotkań, konferencji, a także prezentacji, także samochodów. Doświadczony zespół pomaga w stworzeniu wyjątkowej atmosfery i niepowtarzalnych wspomnień. Olandia to doskonałe miejsce na wyjazd integracyjny. Bliskość jeziora, stajnia i mini golf, a także różnego rodzaju atrakcje w sezonie letnim sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Uczestnicy wyjazdu mogą wziąć udział w warsztatach kulinarnych, lotach wycieczkowych, a także skorzystać z szerokiej oferty atrakcji wodnych.

Imprezy nad wodą

Sala fryzyjska zwieńczona jest szklaną kopułą, która prawie graniczy z brzegiem jeziora. Wyposażona w ciekawe oświetlenie jest doskonałym miejscem na imprezę nad wodą. W Olandii można zorganizować wyjazd integracyjny, a także piknik pracowniczy. Dzień spędzony na atrakcjach i wieczorna zabawa nad jeziorem to doskonały pomysł na klimatyczną imprezę integracyjną.