Ośrodek nad jeziorem

Home 9 olandia 9 Ośrodek nad jeziorem

Nocleg z widokiem na jezioro to doskonałe miejsce na wypoczynek, zarówno romantyczny weekend, jak i rodzinne wakacje. Olandia to kraina wypoczynku położona w wielkopolskiej Krainie 100 Jezior, Sierakowskim Parku Krajobrazowym i w otulinie Puszczy Noteckiej. W XVII wiecznych budynkach znajdziesz 60 komfortowych pokoi, restaurację serwująca dania zgodnie z zasadami Slow Food, klimatyczną Winiarnię oraz Zdrowotnię SPA, oferującą liczne masaże i zabiegi kosmetyczne. Położenie Olandii  zapewnia spokój, a także możliwość obcowania z wyjątkową naturą.

Nocleg przy jeziorze

Olandia to obiekt tematyczny nawiązujący do osadnictwa olenderskiego. Nie brakuje w nim jednak nowoczesnych rozwiązań. Dla miłośników relaksu stworzono strefę relaksu bezpośredniego nad jeziorem, w której można korzystać z sauny z widokiem na jezioro, a także zrelaksować się w jacuzzi patrząc na zachód słońca. Olenderska Zdrowotnia to przytulne gabinety wypełnione nastrojową muzyką, blaskiem świec i zapachem natury. Miłośników niepowtarzalnych smaków zadowoli Olenderska Winiarnia oraz Restauracja Olenderskie Smaki.

Ośrodek dla rodzin z dziećmi

Olandia to ośrodek nad jeziorem doskonały dla rodzin z dziećmi każdego roku odznaczany jako „Hotel Przyjazny Rodzinie”. Wszystkie pokoje w Olandii przygotowane są z myślą o dzieciach. Pokoje na prośbę gości mogą być wyposażone w zabezpieczenia kontaktów, maty antypoślizgowe i podesty. Ośrodek przy jeziorze to doskonałe miejsca na wypoczynek z dzieckiem, a mnogość atrakcji nie pozwoli mu się nudzić. Podczas wakacji, ferii zimowych, długich weekendów oraz świąt organizowane są animacje dla dzieci, zajęcia, warsztaty rodzinne i akademie kulinarne pod okiem profesjonalnych animatorów.

Nocleg z widokiem na jezioro: oferty specjalne

W Olandii organizowane są specjalne wydarzenia, np. Dzień Kobiet, Wielkanoc, Majówka, Boże Ciało obejmujące nocleg, wyżywienie, a także wiele atrakcji dla gości. Olandia to nie tylko ośrodek z widokiem na jezioro, ale także kraina konferencji i biznesu oraz wyjątkowe miejsce na wesele. 4 sale konferencyjne w różnych stylach pozwalają na organizację wyjątkowych wydarzeń oraz konferencji. Ośrodek nad jeziorem to także doskonałe miejsce na organizacje wydarzeń plenerowych – wesele, piknik lub impreza integracyjna. Wyjątkowe otoczenie nadaje niepowtarzalnego charakteru i sprawia, że każde wydarzenie jest niezapomniane.

Nocleg nad jeziorem – Wielkopolska

Olandia położona jest nad jeziorem Kuchennym. Latem miłośnicy plażowania mogą wypocząć na plaży, a także opłynąć jezioro w rowerku wodnym, kajaku lub na łódce. Na terenie obiektu znajduje się Skansen Olenderski, a także 160-letni wiatrak typu Holender. Olandia to ośrodek dla dzieci w Wielkopolsce. Na jego terenie znajduje się mini zoo, stajnia, bajkolandia oraz boisko wielofunkcyjne. Olandia znajduje się w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, który oferuje wiele pomników przyrody, tras pieszych i rowerowych, a także ścieżek edukacyjnych. Będąc w Olandii warto zwiedzić pobliskie atrakcje – Stado Ogierów, Zamek Opalińskich, Muzeum Ginących Zawodów, Pałac w Rozbitku, punk widokowy Łeżęczki.