Pokoje do wynajęcia nad jeziorem

Home 9 olandia 9 Pokoje do wynajęcia nad jeziorem

Wypoczynek nad jeziorem to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokój oraz bliskość natury. Poszukujesz miejsca na spokojny weekend, a może rodzinne wakacje? Olandia to ośrodek wypoczynkowy z pokojami nad samym jeziorem Kuchennym. Otoczony lasami Sierakowskiego Parku Narodowego, a także XVIII wiecznymi budowlami.

Olandia – pokoje przy jeziorze

Olandia oferuje 60 komfortowych pokoi znajdujących się w kamienniku, dworze i spichlerzu. Każde pomieszczenie posiada niepowtarzalny klimat oraz wystrój, który nawiązuje do charakteru miejsca. Olandia to doskonałe miejsce na wypoczynek z dziećmi. Pokoje dostosowane są do potrzeb rodzin. Poszukujesz miejsca z pokojami przy jeziorze? Olandia położona jest nad jeziorem Kuchennym. Do dyspozycji gości jest ogólnodostępna plaża, a także rowerki wodne, kajaki i łódki. Nasze pokoje przy jeziorze pozwalają na cieszenie się w pełni pięknem i spokojem otaczającej natury. Olandia to miejsce z historią. Na jej terenie znajdziesz skansen olenderski, 160 letni wiatrak typu Holender, a także zabytkowe zabudowania. Dodatkowo do dyspozycji odwiedzających jest mini zoo, a także pole z minigolfem.

Pokoje w lesie nad jeziorem

W Olandii oferujemy 60 pokoi do wynajęcia nad jeziorem znajdujących się kamienniku, dworze i spichlerzu. Kamiennik dysponuje 38 pokojami 2, 3, 4 i 5 – osobowymi. Gości witani są jasnymi, rustykalnymi i wszechstronnymi wnętrzami. We Dworze znajduje się 8 pokoi tematycznych związanych z rzemiosłem wykonywanym przez osadników olenderskich. Każdy pokój ma swój odrębny charakter i styl: pokój Zielarza, Tkacza, Młynarza, Bartnika, Kowala, Borowego, Rolnika i Rybaka. W Spichlerzu znajduje się 13 pięknych, rustykalnych pokoi. W Spichlerzu oprócz pokojów znajduje się również Winiarnia oraz Olenderska Zdrowotnia SPA wyposażona w gabinety masażu, wanny do relaksacyjnych kąpieli, bicze szkockie oraz fitobeczki.

Olandia – pokoje nad jeziorem

Olandia znajduje się w Sierakowskim Parku Narodowym, dzięki temu ośrodek otoczony jest przez piękne lasy. To doskonałe miejsce wypadowe dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek. W Sierakowskim Parku Narodowym znajduje się wiele tras o różnych stopniach trudności. Dodatkowo w Parku znajdują się także ścieżki edukacyjne, które są doskonałym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Pokoje w lesie nad jeziorem to doskonały wybór dla osób, które poszukują spokoju oraz odpoczynku w otoczeniu przyrody. W pobliżu Olandii znajdują się ciekawe i warte odwiedzenia miejsca – m.in. zamek w Sierakowie, Stado Ogierów, Międzychód.