Ośrodek dla rodzin z dziećmi

Home 9 olandia 9 Ośrodek dla rodzin z dziećmi

Wypoczynek z dziećmi wymaga nieco innych priorytetów od wyjazdu we dwójkę. Bliskość placu zabaw, ciekawe rozrywki w ciągu dnia, możliwość zobaczenia różnego rodzaju atrakcji. Dlaczego Kraina 100 Jezior to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi? Bliskość Sierakowskiego Parku Narodowego, wiele ścieżek edukacyjnych, trasy rowerowe oraz piesze, ośrodki edukacji przyrodniczej, a to nie wszystko! Jaki hotel nad jeziorem wybrać?

Olandia – nocleg nad jeziorem dla rodzin z dziećmi

Olandia to wyjątkowe miejsce, które posiada udogodnienia, także dla najmłodszych gości. Dodatkowo uzyskał odznaczenie „Hotel przyjazny dzieciom”. Bliskość jeziora, położenie w Sierakowskim Parku Krajobrazowym i Krainie 100 Jezior, a do tego cisza, spokój, towarzystwo natury i czyste powietrze to doskonały wybór dla dzieci. W krainie wypoczynku Olandia dostępne są noclegi nad jeziorem dla rodzin z dziećmi w specjalnie przygotowanych pokojach. W pełni wyposażone pokoje rodzinne w Kamienniku, Spichlerzu oraz Dworze są idealne dla Rodzin 2 + 2. Ośrodek Olandia to miejsce doskonałe dla rodzin z dziećmi. Na życzenie gości każdy pokój zyska zabezpieczenia kontaktów, maty antypoślizgowe i podesty.

Ośrodek z animacjami dla dzieci nad jeziorem

Olandia to nie tylko miejsce z historią, ale także ośrodek, w którym nie brakuje rozrywek także dla najmłodszych – mini golf, mini zoo, stajnia z nauką jazdy oraz bajkolandia i plac zabaw. W miesiącach letnich oraz podczas ferii zimowych, długich weekendów i świąt organizowane są także animacje dla najmłodszych, a także warsztaty dla całych rodzin.

Nocleg dla dzieci w Wielkopolsce

Olandia może być także doskonałą bazą wypadową do poznawania i odkrywania piękna wielkopolski. Niedaleko znajdują się wsie z ozdobnymi pałacami. Warto zaplanować także wycieczkę do Sierakowa i zobaczyć zamek Opalińskich oraz Stado Ogierów, a także zobaczyć Międzychód z wyjątkową laufpompą.