Minigolf nad jeziorem

Home 9 olandia 9 Minigolf nad jeziorem

Minigolf to doskonała forma rozrywki podczas urlopu, a także dodatkowa atrakcja, która wzbogaci, np. imprezę integracyjną. Poszukujesz hotelu z minigolfem nad jeziorem? W Olandii jedną z atrakcji dostępnych na miejscu jest możliwość zagrania w mini golfa na 9-dołkowym polu znajdującym się zaraz obok jeziora Kuchennego. Minigolf nad jeziorem to atrakcja zarówno dla młodszych, jak i starszych. Otoczenie przyrody sprzyja zabawom na świeżym powietrzu.

Minigolf – zasady gry

Minigolf powstał w Stanach Zjednoczonych w 1927 roku. Dynamiczny rozwój gry spowodował pojawienie się minigolfa w Europie. Pierwsze Mistrzostwa Europy w minigolfie zorganizowano w 1963 roku w Dortmundzie. Jakie są zasady gry w minigolfa? W grze może uczestniczyć od 2 do 6 zawodników. Gra w minigolfa polega na trafieniu piłeczką do dołków za pomocą jak najmniejszej liczby uderzeń. Każdy gracz przy jednym dołku ma do wykorzystania 6 uderzeń, jeżeli zużyje wszystkie, a piłka nadal nie znajdzie się w dołku zapisuje mu się 7 punktów. Osoba, która wykonała najmniejszą liczbę uderzeń na całym polu wygrywa grę.

Minigolf na urlopie

Spędzasz urlop w Krainie 100 Jezior, a może szukasz zajęcia na wolne popołudnie? Minigolf nad jeziorem to świetna atrakcja, która pozwoli Wam na spędzenie miłego czasu podczas gry w otoczeniu niezwykłej przyrody. 9-dołkowy minigolf w Olandii to atrakcja dla młodszych i starszych. Różnorodność etapów sprawia, że gra będzie wciągająca.