Wesele nad jeziorem

Home 9 olandia 9 Wesele nad jeziorem

Wesele to jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń, dlatego wiele par chce, aby było niezapomniane. Sala weselna nad jeziorem sprawia, że wesele staje się magiczne i wyjątkowe. Olandia to bajkowa przestrzeń, w której zorganizujecie jedno z najważniejszych wydarzeń w Waszym wspólnym życiu. Niepowtarzalny klimat, wyśmienite jedzenie, wyjątkowe wina, piękne sale i noclegi, a to wszystko w XVIII wiecznych zabudowach otoczonych  spokojem i ciszą Sierakowskiego Parku Narodowego.

Sala weselna – Wielkopolska

W Olandii dostępne są w pełni wyposażone sale z ogrzewaniem, klimatyzacją oraz systemem nagłośnienia. Różnorodna powierzchnia i możliwość modyfikacji, sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Poszukujesz sali weselnej nad jeziorem? Oferujemy trzy sale na przyjęcia weselne:

  • tulipanowa z wyjściem na taras i widokiem na park i jezioro o powierzchni 110m2 ;
  • fryzyjska zwieńczoną szklaną kopułą zza której rozpościera się widok na jezioro, o powierzchni 330m2;
  • nova z parkietem oraz nagłośnieniem i oświetleniem koncertowym, o powierzchni 400m2.

W Olandii możecie zorganizować także wesele plenerowe nad jeziorem lub na plaży. Bliskość jeziora i otoczenie gęstych lasów sprawią, że te przepełnione miłością chwile będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

Wesele nad wodą

Organizacja wesela to niezwykle stresujący czas, dlatego w Olandii obsługa zajmie się Waszym wydarzeniem kompleksowo. Zadbają o dopasowane menu, dekorację sali, profesjonalną oprawę fotograficzną i doskonałą obsługę. Organizując wesele nad jeziorem możecie także wynająć pokoje dla siebie i dla swoich gości weselnych w naszym ośrodku, dzięki temu nie musicie martwić się o nocleg, a także transport.

Winiarnia nad jeziorem – wesele

W ośrodku Olandia znajduje się także wyjątkowa winiarnia, w której znajdują się wina z różnych stron świata. To element, który wzbogaci Wasze wydarzenie, a także wpłynie na zadowolenie gości.

Olandia – wesele nad jeziorem

Olandia to doskonałe miejsce na organizację wesela nad jeziorem, także w plenerze. Pracownicy zadbają oto, aby wydarzenie było wyjątkowe, a każdy szczegół dopięty na ostatni guzik. Własna winiarnia, a także doskonała kuchnia zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wymagających gości. Dodatkowo dostępny jest nocleg w wyjątkowych pokojach, dzięki czemu Para Młoda oraz goście nie muszą martwić się o transport. W Olandii dostępny jest darmowy parking dla gości, zniżki na pokoje ze śniadaniami, a także profesjonalna obsługa i bajkowe otoczenie.