Ośrodek nad jeziorem w Krainie 100 Jezior

Home 9 olandia 9 Ośrodek nad jeziorem w Krainie 100 Jezior

Wielkopolska to bogaty i rozmaity region, który oferuje różnorodne formy aktywności zarówno dla tych, którzy lubią poznawać historię regionu, wypoczywać lub spędzać czas aktywnie. Kraina 100 Jezior i Sierakowski Park Narodowy to malownicze tereny, które zachwycają spokojem, wyjątkową naturą i możliwościami. Poznań i Gniezno przyciągają turystów. Wielkopolska to doskonałe miejsce na wypoczynek połączony z poznawaniem historii tego regionu. Zobacz laufpompę z Międzychodu, wyjątkowy w skali całej Polski Międzychodzki Rejon Umocniony, a także odwiedź okoliczne wsie i poznaj historię ludów zamieszkujących te tereny.

Olandia – ośrodek nad jeziorem Kuchennym

W niewielkim Prusimiu położona jest malownicza kraina wypoczynku – Olandia, która przyciąga gości swoją historią. To wyjątkowy ośrodek położony nad jeziorem Kuchennym, który kultywuje tradycje osadników olenderskich. Fundacja Olandia przyczyniła się do utworzenia skansenu olenderskiego. Odpowiadała także za przeniesienie 160-letniego wiatraka w samo serce Olandii. Olandia to wyjątkowy ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem dla rodzin, par, przyjaciół, a także podróżujących samotnie. Olandia to także doskonałe miejsce na bajkowe wesele, wyjazd integracyjny oraz organizację konferencji.

Kwatery nad samym jeziorem

Poranek wśród szumu drzew z widokiem na taflę jeziora? W Olandii wszystkie pokoje znajdują się blisko wody. Położenie nad brzegiem jeziora Kuchennego sprawia, że atmosfera jest sielska, a cisza i spokój zachwycają. W pobliżu jeziora znajduje się plaża, a sama woda nadaje się do kąpieli, dlatego miłośnicy spędzania czasu nad wodą będą czuli się tutaj doskonale.

Wypoczynek w ośrodku nad jeziorem

Wypoczynek nad jeziorem to doskonała okazja do odetchnięcia i nabrania sił w otoczeniu niezwykłej przyrody. Dodatkowo bliskość wody pozwala na schłodzenie się w gorący dzień i skorzystania z wielu atrakcji wodnych. Olandia oferuje wiele atrakcji na terenie ośrodka: mini zoo, mini golf, stajnia, skansen olenderski i place zabaw dla dzieci. Jest także doskonałą bazą wypadową do zwiedzania niezwykłej okolicy. Blisko Olandii położone są Rozbitek, Kwilcz, Chalin i Międzychód.