Klimatyczna restauracja nad jeziorem

Home 9 blog 9 Olandia 9 Klimatyczna restauracja nad jeziorem
Opublikowano: 11 maja 2022

Poszukujesz restauracji nad jeziorem w Wielkopolsce? Wybierz się do klimatycznej Olandii i poznaj Olenderskie Smaki. Restauracja Olenderskie Smaki położona jest w sercu Krainy 100 Jezior i Sierakowskiego Parku Narodowego. Bliskość wody i otoczenie przyrody sprawia, że posiłek smakuje jeszcze lepiej.

Regionalne smaki w restauracji nad wodą

Menu w restauracji Olenderskie Smaki opiera się na regionalnych produktach od lokalnych dostawców. To kuchnia tworzona w zgodzie z zasadą Slow Food, w której stawia się na tradycję, kulturę, regionalizm i ekologię. W restauracji organizowane są także warsztaty kulinarne dla całych rodzin, które są atrakcją podczas dłuższych weekendów oraz świątecznych wypoczynków. Restauracja przy jeziorze to doskonałe miejsce na romantyczną kolację, spotkanie biznesowe, a także pyszny, rodzinny posiłek.

Autorskie produkty z restauracji nad wodą

W restauracji Olenderskie Smaki dostępne są także regionalne produkty w postaci różnego rodzaju konfitur, słoiczków, herbat i win. To doskonały pomysł na zabranie odrobiny smaków i wspomnień z restauracji nad wodą. Sprawdzą się także doskonale jako upominki i prezent.

Zobacz także: Wypoczynek last minute nad jeziorem w Olandii

Zobacz także inne posty:

Chalin – co zobaczyć?

Chalin – co zobaczyć?

Chalin to mała wieś sołecka w Polsce położona w województwie wielkopolskim. Po raz pierwszy wspomniano o miejscowości...

Magiczny ślub nad jeziorem

Magiczny ślub nad jeziorem

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu, dlatego każda para młoda chce żeby był wyjątkowy i...