Walentynki nad jeziorem

Home 9 blog 9 Olandia 9 Walentynki nad jeziorem
Opublikowano: 7 lutego 2022

Święto zakochanych to doskonała do celebrowania Waszej miłości, dlatego warto wybrać wyjątkowe miejsce, które sprawi, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Romantyczna kolacja w blasku świec z widokiem na jezioro, wspólny masaż, aromatyczna kąpiel winna, a może degustacja win?

Walentynki w Olandii

Olandia to bajkowe miejsce otoczone lasami pięknego Sierakowskiego Parku Narodowego położone nad brzegiem jeziora Kuchennego. Jego wyjątkowa zabudowa i niezwykłe otoczenie sprawia, że to doskonałe miejsce na randkę, romantyczny weekend, czy świętowanie rocznicy, a także bajkowy ślub! Specjalnie dla zakochany przygotowane są pakiety, które pozwolą im spędzić weekend w wyjątkowy sposób. Wybierz jeden ze specjalnych pakietów lub sam zaplanuj wypoczynek.

Romantyczna kolacja nad jeziorem

W Olandii mieści się restauracja Olenderskie Smaki serwująca dania według zasady Slow Food z dbałością o każdy szczegół. Menu restauracji opiera się na regionalnych produktach od lokalnych dostawców. Szukasz miejsca na romantyczną kolację nad jeziorem? Restauracja Olenderskie Smaki to doskonałe miejsce na wieczór we dwoje.

Walentynki nad jeziorem w Krainie 100 Jezior

Kraina 100 Jezior to miejsce niezwykle romantyczne. Bliskość natury i spokój sprzyjają romantycznym spacerom i odpoczynkowi od codzienności oraz zgiełku miasta. Wspólna wycieczka rowerami, odkrywanie uroków wielkopolski lub poznawanie historii tych regionów to doskonały pomysł na randkę.

Zobacz także: Gospodarstwo kwiatowe Bogdana Królika

Zobacz także inne posty:

Chalin – co zobaczyć?

Chalin – co zobaczyć?

Chalin to mała wieś sołecka w Polsce położona w województwie wielkopolskim. Po raz pierwszy wspomniano o miejscowości...

Magiczny ślub nad jeziorem

Magiczny ślub nad jeziorem

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu, dlatego każda para młoda chce żeby był wyjątkowy i...