Mistrzostwa Nordic Walking w Prusimiu 2021

04.12.2021!

Mistrzostwa Nordic Walking w Prusimiu odbywają się od 7 lat organizowana są  w Prusimiu w skansenie Olandia. Impreza ma charakter sportowy połączony z piknikiem rodzinnym w tym roku mikołajkowym. Nasze wydarzenie oferuje biegi Nordic Walking na dystansie 5km i 10km oraz biegi przełajowe na dystansie 5km i 10km. Od 7 lat nasza impreza przyciąga setki miłośników Nordic Walking oraz biegów przełajowych. Wydarzenie to charakteryzuje się niezwykle rodzinną atmosferą, zawodnicy startują w kategoriach wiekowych, dodatkowo prowadzona jest klasyfikacja rodzinna, drużynowa. Dla najmłodszych przygotowana jest specjalna trasa 200 metrów. Wszyscy dzielni śmiałkowie otrzymują niesamowity, medal w kształcie tarczy oraz przepyszny pakiet  startowy od firmy Primavika. Poprzez udział w imprezie nie tylko może aktywnie spędzić czas z rodziną wykonując zadania gry terenowej, ale również wspierasz lokalny cel charytatywny, jakim są działania Fundacji Olandii.  Na przyjezdnych czekają dodatkowe atrakcje na pikniku wystawcy z przepysznymi i ciekawymi lokalnymi produktami,  firmy z Krainy 100 Jezior, producenci z Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska, videonaliza techniki marszu ze szkoleniami Nordic Walking, atrakcje dla dzieci. Na naszym wydarzeniu każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapisz się już dziś 668-021-976

PLAKAT1