Mistrzostwa Nordic Walking w Prusimiu 2021 – Podsumowanie

Home 9 Mistrzostwa Nordic Walking 9 Mistrzostwa Nordic Walking w Prusimiu 2021 – Podsumowanie

Fundacja Olandia już po raz kolejny zorganizowała Mistrzostwa Nordic Walking w Prusimiu. W tym roku po raz pierwszy w grudniu. Imprezie towarzyszył piknik świąteczny, gdzie pojawili się wystawcy z ozdobami, zdrową żywnością, słodyczami i wieloma fantastycznymi produktami z Krainy 100 jezior.  Jak na grudzień przystało naszych zawodników przywitał śnieg więc trasa nie była najłatwiejsza.  Impreza odbyła się w dystansach 5km, 10km i 20 km.

Dodatkowo odbyły się biegi na 250m, 500m.  łącznie w wydarzeniu wzięło udział 327osób z czego 54  dzieci i młodzież, 33 osoby z niepełnosprawnością. W wydarzeniu udział wzięły również drużyny. Podczas wydarzenia każdy uczestnik miał możliwość skorzystania z punktu w którym odbywały się prawidłowe techniki marszu.

Ogromnie podziękowania dla Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Gminy i MIasta Międzychód, Gminy Kwilcz, Lasów Państwowych, firmy Primavika, OSP KWILCZ oraz naszych wolontariuszy. Podziękowania dla  NORDIC WALKING POLSKA za pomoc przy organizacji wydarzenia.  Ogromne podziękowania slemy dla Roberta Deski za oprawe fotograficzną oraz dla ekipy video COZAWESELE.Com

Projekt Współfinansowany ze Środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.