Nabór do programu Wszyscy Mamy Marzenia II edycja

Wszyscy mamy marzenia to program fundacji Olandia, który ma na celu spełnianie marzeń dzieci chorych i niepełnosprawnych z całej Polski.

W poprzednim roku udało nam się spełnić 17 marzeń dzieci i młodzieży z całego Kraju.

W tym roku ogłosiliśmy II edycje programu Wszyscy Mamy Marzenia Przedłużyliśmy nabór do 03.02.2019!

Ty również możesz nam pomóc w spełnieniu marzeń dzieci chorych i niepełnosprawnych!

Wspomóż naszą akcje Wszyscy mamy marzenia i przekaż darowiznę na Santander Consumer Bank 03 1090 1388 0000 0001 1430 9330 z dopiskiem Wszyscy Mamy Marzenia!

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: damian.michalek@olandia.pl

Regulamin przystąpienia do projektu  ,,Wszyscy Mamy Marzenia”

wszyscy-mamy-marzenia-03-02

skan-regulamin