Wiktoria Kulczyńska

Wiktoria urodziła 4.12.2002 się z przepuklina oponowo rdzeniową, rozszczep kręgosłupa i wodogłowiem Jest cewnikowana co 3 godziny z nocna przerwa 6 godzinną. Wiktoria przechodziła w swoim życiu 3 operacje. Jedna z nich to operacja  zwichnięcia stawu biodrowego druga to podcinanie ścięgna Achillesa, a trzecia  operacja zastawki  serca. Wiktoria znajduję się pod stała kontrolą urologiczną, neurochirurgiczna, endokrynologa. Niestety rodziców Wiktorii nie stać na wizyty ortopedy, a kolejki na kasę chorych są zbyt długie. Wiktorii potrzebny jest nowy wózek inwalidzki na zakup, którego jej rodziny nie stać.

Przekaż swój 1% na Fundacje Olandia KRS 0000349926

Możesz również przekazać darowiznę dla Wiktorii wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji Olandia 05 1090 1388 0000 0001 3199 3558!

Pomaganie Jest Fajne!