Nabór do programu Wszyscy Mamy Marzenia III edycja 2020

Wszyscy mamy marzenia to program fundacji Olandia, który ma na celu spełnianie marzeń dzieci chorych i niepełnosprawnych z całej Polski.

W poprzednim roku udało nam się spełnić 21 marzeń dzieci i młodzieży z całego kraju.

W tym roku ogłosiliśmy III edycje programu Wszyscy Mamy Marzenia

Przedłużamy!

Termin zgłoszeń 30.01.2020r!

Ty również możesz nam pomóc w spełnieniu marzeń dzieci chorych i niepełnosprawnych!

Wspomóż naszą akcje Wszyscy mamy marzenia i przekaż darowiznę na Santander Bank Polska 03 1090 1388 0000 0001 1430 9330 z dopiskiem Wszyscy Mamy Marzenia!

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: damian.michalek@olandia.pl

Regulamin przystąpienia do projektu  ,,Wszyscy Mamy Marzenia”

regulamin-wszyscy-mamy-marzenia-2020

mamy-marzenia-przedluzony