Laura Przymuszała

Laura choruje na mukowiscydozę. Jest to jak to tej pory nieuleczalna choroba genetyczna, która objawia się produkcją lepkiego śluzu, który powoduje zaburzenia we wszystkich narządach, które posiadają gruczoły śluzowe, głownie w układzie oddechowym, pokarmowym i rozrodczym. Choroba jest niewidoczna, ale stopniowo wyniszcza organizm. Leczenie polega tylko na łagodzeniu objawów, czyli codzienne inhalacje, rehabilitacja, enzymy do każdego posiłku i wiele innych leków. Laura jest pod stała opieka pulmonologa, gastrologa, laryngologa w Centrum Medycznym w Karpaczu.

Przekaż swój 1% na Fundacje Olandia KRS 0000349926

Możesz również przekazać darowiznę dla Laury wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji Olandia 16 1090 1388 0000 0001 3199 0741!4

Pomaganie Jest Fajne!