Ewa i Marysia Pieczek

Home 9 Podopieczni 9 Ewa i Marysia Pieczek

Marysia i Ewa urodziły  się 24.12.2012.Marysia  choruje na małogłowie i dziecięce porażenie mózgowe, Ewka choruję ma retinopatię 4 stopnia i jest niewidoma. Rodzinie najbardziej brakuje na rehabilitację, dla Ewuni potrzebna jest rehabilitacja wzroku np. taśmy ledowe itd. Potrzebne są także wizyty u psychologa oraz logopedy. Marysi potrzebna jest rehabilitacja ruchowa przynajmniej 3 razy w tygodniu oraz wizyty w poradni logopedycznej, obie dziewczynki potrzebują hipoterapii. Potrzebne są częste wizyty na basenie Marysia ze względu na zbyt duże napięcie mięśniowe, a Ewa zbyt małe napięcie mięśniowe. Koszty miesięczne są spore, a rodzice nie są w stanie podołać miesięcznym kosztom. Dodatkowo potrzebny jest turnus rehabilitacyjny.

Przekaż swój 1% na Fundacje Olandia KRS 0000349926

Możesz również przekazać darowiznę dla Ewy i Marysi wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji Olandia 45 1090 1388 0000 0001 3199 0704!

Pomaganie Jest Fajne!